MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI’NIN VERMİŞ OLDUĞU KAHVALTIDA CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ VE YENİ ANAYASA MADDELERİ ANLATILDI.
MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANI’NIN VERMİŞ OLDUĞU KAHVALTIDA CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİ VE YENİ ANAYASA MADDELERİ ANLATILDI.

Programa Malatya Milletvekillilerinden  Sayın Taha ÖZHAN ve  Sayın Nurettin YAŞAR ‘ın katılımıyla gerçekleşti . Sayın Nurettin YAŞAR konuşmasında ” Yeni Anayasanın ülkemiz üzerindeki bütün kara bulutları kaldıracağının teminatı olduğunu” belirti. Kale Belediye Başkanı Cemal AKDEMİR ve Kale İlçe Başkanı Cemal ÇİÇEK Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemi konusunda ilçe vatandaşları ile sürekli istişare halinde olduklarını belirtti. Kale Belediye Başkanı Cemal AKDEMİR  “16 Nisan Pazar akşamı sandıkları sallayacaklarını KALE’den yeni bir rekor beklediğini ve çalışmalarını bu yönde hızlandırdığını” dile getirdi.  

Copyright © 2006 - 2017  Malatya Kale Belediyesi
jammersystem.com sinyal kesici malatya evden eve malatya web tasarım jammer jammer fiyat sinyal kesici fiyat cemır fiyat

jammer fiyat sinyal kesici fiyat cemır fiyat jammersystem.com

malatya oto kiralama
KAYNAK:Türkiyenin Online Alışveriş Merkezi - Notebook, Laptop Kampanyaları, En Ucuz Dizüstü Bilgisayar Fiyatları, Cep Telefonu, LCD TV, LED TV, Projeksiyon, Televizyon Modelleri, Taksit Fırsatları