Kale standı süprizleriyle dikkat çekti
Kale standı süprizleriyle dikkat çekti

 

İstanbul'da düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri'nde Kale Belediyesi'nin standı hem Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti  Genel Başkan Yardıcısı  Öznur Çalık, Vali Ali Kaban tarafından, hem de çok sayıda vatandaş tarafından ziyaret edildi. Yoğun ilgi gören stantda Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir'in ilçede yapacağı projeleri tanıtan animasyon film de oldukça dikkat çekti. 
 
 
Malatya Dernekler Federasyonu (MADEF) tarafından İstanbul’da düzenlenen Malatya Tanıtım günleri büyük ilgi görüyor. 1-5 Kasım tarihleri arasında İstanbul Yenikapı fuar alanında düzenlenen etkinlikte 120 stant açıldı. 
 
 
TÜFENKCİ VE ÇALIK YANLIZ BIRAKMADI
 
 
Bu yıl ilk kez düzenlenen etkinlikte Kale Belediye'sinin standı yoğun ilgi görüyor. Stantla Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir yakından ilgilendi.  Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık, Malatya Valisi Ali Kaban'da standı ziyaret etti. 
 
 
VATANDAŞTA DA MEMNUN 
 
 
Malatya'ya özgü yöresel tatlar, kayısının tanıtıldığı standa halk da yoğun ilgi gösterdi. Vatandaşlar yöresel tatlarla buluşmaktan, memleket hasreti giderkmekten son derece memnun olduklarını dile getirdi. 
 
 
EL EMEKLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKTI
 
 
Stantda yöresel yemeklerin yanı sıra  el emeği göz nuru ürünlürde görücüye çıktı. Belediye Başkanı Akdemir'in teşvikiyle ilçe halkının yaptığı  çinilerde gösterime  sunuldu. 
 
 
ANİMASYON FİLM DİKKAT ÇEKTİ 
 
 
Etkinlikte Kale Belediye'since stantda  gösterimi yapılan bir animasyon filmi oldukça dikkat çekti.  Bu filmle Belediye Başkanı Cemal Akdemir'in ilçeye yapacağı sosyal tesis, telefrik, su sporları gibi projeleri izletildi. Vatandaştan tam not alan animasyon film ilgiyle izlendi. 
 
 
"PROJELERİ SUNMAKTAN MUTLULUK DUYDUK"
 
Yoğun ilgiden memnun kalan Belediye  Başkanı Cemal Akdemir " Bu projeleri standımızda halkımıza göstermekten mutluluk duyduk.  Standımıza yoğun ilgi gösteren Malatyalı hemşerilerimize ve tüm vatandaşlarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 

Copyright © 2006 - 2018  Malatya Kale Belediyesi